Pojď s námi měnit svět !

Vyber si, jak se do naší činnosti zapojíš! Nemusíš mít strach, rádi mezi sebe vezmeme nové fajn lidi. Jsme otevření různorodosti i novým nápadům 🙂

Vyraž na akci

Podívej se na naše akce a vyber si, která tě nejvíce láká. Zkusíš nejprve přednášku nebo workshop na klubovně v Praze? Vyrazíš na víkendovku nebo rovnou na tábor?

Kromě akcí RC Praha se podívej také na nabídku celého Hnutí Brontosaurus v Česku i zahraničí. Kos horskou louku, sázej stromy nebo třeba opravuj hrad. Poznej nové přátele, prožij nezapomenutelné zážitky, vzdělávej se. Akce jsou pro každého, zdarma, nebo jen za symbolický poplatek.

Organizuj

Pořádej vlastní akce. Nauč se připravovat zajímavé programy pro děti a mládež. Vzdělávej se, zdokonaluj, pracuj v týmu, postav se výzvám. Vyber si z nabídky našich kurzů pro začínající i zkušené organizátory.

Staň se členem

Buď jedním z nás. Podpoř brontosauří ideály a činnost. Přidej se k RC HB Praha nebo jinému základnímu článku Hnutí Brontosaurus, založ vlastní nebo se staň volným členem. Je to snadné. Posuň Hnutí Brontosaurus o kus dál.
Všechny příležitosti najdeš tady!

Máš otázku nebo nápad? Neboj se nás kontaktovat!