Pojď s námi měnit svět !

Vyber si, jak se do brontosauří činnosti zapojíš, možností je spousta! Nemusíš mít strach, rádi mezi sebe vezmeme nové fajn lidi. Jsme otevření různorodosti i novým nápadům. 😊

Vyraz na akci

Podívej se na naše akce a vyber si, která tě nejvíce láká. Zkusíš nejprve přednášku nebo workshop v klubovně v Praze? Vyrazíš na víkendovku? Nebo vyjedeš rovnou na tábor?

Kromě akcí RC Praha se podívej také na nabídku celého Hnutí Brontosaurus v Česku i zahraničí. Kos horskou louku, sázej stromy nebo oprav třeba hrad. Poznej nové přátele, prožij nezapomenutelné zážitky, vzdělávej se.

Akce jsou pro každého, zdarma, nebo jen za symbolický poplatek.

Organizuj

Pořádej vlastní akce. Nauč se připravovat zajímavé programy pro děti a mládež. Vzdělávej se, zdokonaluj, pracuj v týmu, postav se výzvám. Vyber si z nabídky našich kurzů pro začínající i zkušené organizátory.

Staň se členem/členkou

Přidej se k nám do party! Zapoj se mezi lidi, kteří pomáhají svému okolí, respektují a ctí přírodu a kulturní bohatství a společně o ně pečují.

Můžeš se zapojit do činnosti RC HB Praha nebo jiného základnímu článku Hnutí Brontosaurus. Pokud nevíš, kam se dřív vrtnout, staň se volným členem/volnou členkou.

Můžeš založit i vlastní článek nebo klub! Je to snadné. Posuň Hnutí Brontosaurus o kus dál.
Všechny příležitosti najdeš tady!

Máš otázku nebo nápad? Neboj se nás kontaktovat!