Hnutí Brontosaurus Praha

O organizátorském kurzu

Organizátorský kurz pořádaný Hnutím Brontosaurus probíhá letos vždy ve středu od 18 do 21 hodin od poloviny října až do dubna následujícího roku. Ačkoliv letošní ročník již začal, v průběhu celého kurzu je možné se za drobný poplatek 40 Kč zúčastnit i jeho jednotlivých seminářů.

Kurz je určen pro začínající organizátory zážitkových akcí především pro mládež, ale díky širokému záběru a praktickému zaměření bude přínosný i pro zkušené organizátory. Úspěšní absolventi mohou získat osvědčení "Hlavní vedoucí dětských táborů" akreditovaný Ministerstvem školství.

Hnutí Brontosaurus již přes 40 let pořádá tábory pro děti a mládež, jejichž součástí vedle zážitkových a sportovních programů je i dobrovolnická práce na pomoc památkám a přírodě v ČR i v zahraničí. Organizátorský kurz je vynikající příležitostí, jak z těchto dlouholetých zkušeností čerpat.

Díky dobrovolnické práci organizátorů i většiny lektorů a díky podpoře Ministerstva školství ČR Vám můžeme kurz o rozsahu 24 tříhodinových seminářů nabídnout za velmi výhodnou cenu 900 Kč. Součástí kurzu jsou také 2-3 víkendové akce, na kterých si účast i organizování zážitkových akcí mohou účastníci vyzkoušet na vlastní kůži.

Více informací a podrobný program naleznete na webu pražského Organizátorského kurzu Hnutí Brontosaurus.