Hnutí Brontosaurus Praha

Klubové večery

Pražské brontosauří kluby jsou večery na různá témata otevřené všem, kteří mají zájem se něco dozvědět, naučit, odreagovat se nebo se setkávat s přáteli a poznávat nové. Kluby probíhají od září do června nejčastěji od šesti hodin a konají se přímo v naší klubovně v Senovážné ulici , případně někde venku porůznu po Praze, například když pořádáme pikniky nebo vycházky po pražské přírodě.

Střídají se večery herní, umělecké a tvořivé, environmentální, hudební, cestovatelské či filmové a v neposlední řadě večery večeřící. Vedle těch pravidelných, které se konají jednou za dva týdny, případně jednou za měsíc, můžete navštívit i spoustu akcí nepravidelně pravidelných, anebo také naprosto ojedinělých.

Do přípravy klubů se můžeš zapojit i Ty! Máš nápad? Máš chuť něco uspořádat? Ozvi se Terce, koordinátorce klubových večerů. Pomůžeš nám i tím, když nám vyplníš dotazník o tom, jak se Ti kluby líbily.

Pokud chceš být v obraze, jaké kluby zrovna chystáme, přihlas se k odběru novinek emailem , nebo nás sleduj na Facebooku.